Jump to content

ovrha bez ovrsnog naloga!!!!????


deki01

Preporučene objave

da li se moze ovrsiti tekuci racun ako ovrsenik nije obavijesten minimalno 8 dana prije???

znam da njima nije bitno dal si podigao ili ne ali moraju poslati bar 3 puta koliko ja znam,

jako puno ljudi se zalilo kako nisu nista dobili samo su im sjeli na racune i to najvise t-com i Tele2,cak je i pisalo po novinama kako su fasificirali papire od poste kao da niko nije dizao a da su slali,da li ja njih mogu tuziti

 

evo vam linka naslov "nezakonite ovrhe provodi zlocinacka organizacija"

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/29195-nezakonite-ovrhe-provodi-zlocinacka-organizacija-koju-stiti-drzava.html

 

dajte molim vas,ja bih isao u odvjetnicki ured traziti kad su oni meni i sta poslai,jel imam ja na to pravo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možete ih tužiti.

 

Ono što je pitanje i zbog čega - nagađam - nitko ne odgovara je koga tužiti (u igri su ovrhovoditelj, javnobilježnički ured, pošta, FINA), za što ih tužiti, kako dokazati i kako dobiti spor (u razumnom roku).

 

Osobno nastojim uvijek održavati sve podatke ažurnima (adresa u podacima potencijalnog ovrhovoditelja!), imati propisni sandučić za poštu i biti dobar sa svojim poštarom. Za sada mu ništa ne mogu prigovoriti. I po mogućnosti plaćati račune pravovremeno, a potvrde o plaćenim računima čuvati bolesno dugo. To je higijena. Kao što je poznato, higijena je pola zdravlja, a za drugu polovicu morate imati i malo sreće.

 

Može se, naravno, i mijenjati zakon (tj. natjerati ekipu u Saboru da to učini umjesto da vodi bitke okončane prije 60 godina) Ali to je još teži posao.

 

Znam da vam se ovaj odgovor ne sviđa, ali bolji ne znam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne mozes nista,sad para vise nema,,ustvari mozes,mozes ako si spremna izdvojiti jedno par tisuca kuna za odvjetnika i bar 2 godine vremena povlacenja po nsaim sudovima ,zato nam to i rade jer racunaju na to da niko nema para da ih tuzi i na nasu neiformiranost,a ovi buduci pravnici ni da zucnu,jer kada bi tebi rekli besplatno kaj da napravis kome bi to onda naplatili,jel,jedino iz tudeg iskustva ovdje mozes zakljuciti svoju sudbinu,a to je skinuce nas do gaca s ovim novim zakonom a mi im to i dopustamo,

POSTAVITE SI SVI pitanje "koja je svrha zasticenog racuna kojeg mozes otvoriti tek kada ti novce uzmu?"halo???ima koga doma???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a banka dalje naplacuje koristenje minusa,kojeg jel ne koristis,i tako kamata na kamatu,onda ti minus ukinu jer si u blokadi,i dobivas sam 2/3 place,onda si duzan jos i banci i tako sve dok ne postanes beskucnik

treba to promijeniti na jednostavnije,cemu uopce ta fina,

zasto ne bi bilo lakse da ti ne diraju racun,

prvo lijepo obavjestis covjeka,pa mu skidaj tu 1 trecinu ali racun ne diraj,koliko ljudi bi diglo minus pa platilo a nemogu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija