Jump to content

xxxxxxx


Martina Kordić

Preporučene objave

Poštovani, trebala bih mali savjet naime imam 29 godine i dijagnosticirana mi je xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx koje je navodno prirođeno, ali se zbog posla kojim se bavim(radim u trgovini) znatno pogoršalo. Uz to imam i xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx te mi je doktor fizijatar zabranio dizati više od 2kg i traži da promjenim radno mjesto. Naravno zvala sam upravu firme i oni su mi rekli da imam pravo na promjenu radnog mjesta s obzirom da xxxxxxxxxxx nije izlječiva i ako se ne pazi stanje se može dodatno pogoršati(mogu završiti paralizirana) i uputili su me u Tvrtkovu na tu procjenu radne sposobnoti. Da li mi možete reći kakav je postupak koliko se to dugo čeka i da li su šanse ikakve da se dobije pozitivno riješenje za mene s obzirom da je komisija jako rigorozna u zadnje vrijeme. Još čekam pregled kod ortopeda i reumatologa pa sam mislila onda sa svim tim papirima ić tamo jer trenutno imam samo nalaz radiologa i fizijatra. Unaprijed hvala

uređeno: od rubens
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovdje nećemo komentirati dijagnoze i buduća medicinska vještačenja nadležnih tijela vještačenja, stoga podnesite zahtjev, odradite to što već morate odraditi i želim Vam puno sreće i zdravlja.

 

Iz tog razloga i zaključavam ovu temu, postoje eto nekakve granice mogućnosti pomoći postavljaču posta, a s obzirom da se u Vašem slučaju radi o ovome što sam gore naveo, moram ovako postupiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija