Jump to content

godisnji odmor i bolovanje za vrijeme porodiljnog


nimarmat

Preporučene objave

cao ekipa, evo pitanjce!

Radila sam u jednoj firmi, ostala trudna, otisla na bolovanje i sad koristim porodiljni od 3 godine, za 3. dijete.

u meduvremenu, poslovnica u kojoj sam radila zatvorila se, ali ja se jos vodim kao u radnom odnosu jer sam na porodiljnom.

imam, dakle, pravo koristiti i godisnji odmor. na porodiljnome sam evo vec 2 godine i sad mi je palo na pamet da do 1.6. 2013 iskoristim mjesec dana godisnjeg za 2012. godinu, tj. da prekinem porodiljni, uzmem godisnji da mi ne propadne, puknem 40 dana bolovanja pa zatim opet se vratiti na porodiljni i svi sretni i zadovoljni. zanima me da li to mogu izvesti i moze li mi poslodavac dati otkaz dok koristim godisnji i bolovanje-

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svašta Vam pada na pamet, pogotovo ovaj dio s pucanjem bolovanja.

 

Već sam zaključao u zadnjih tjedan dana dvije teme u kojima korisinici pokušavaju doslovce dobiti mig kako u svim smislovima zlouporabiti prava koja im pod određenim uvjetima pripadaju po zakonu, a tome ovaj forum niti služi niti će služiti tako dugo dok sam ja ovjde.

 

Stoga, želim Vama i Vašoj obitelji puno uspjeha dalje, no bez ovakvih pokušaja zapravo" pljačke" dijela sredstava Državnog proračuna odnosno svih nas prisutnih.

 

Hvala na razumijevanju.

uređeno: od rubens
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.
  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija