Jump to content

Hitno Trebam Pomoć


Broken

Preporučene objave

Pozdrav svima i unaprijed zahvaljujem svima koji mi barem pokušaju pomoć.

 

Dakle da pređem na stvar : Trebao bi prevesti sa njemačkog jezika diplomu za položen ispit za vožnju viljuškara, uz to ne znam dali je moguće iz hrvatske dobit ispis staža pošto sam radio samo isključivo u Austriji te gdje bi se trebao obratit ? Isto trebala bi mi potvrda o završenoj osnovnoj školi i zanima me dali se potvrda diže u školi direktno ili negdje drugdje ? Te volio bi znati dali imam pravo na novčanu naknadu ili barem pravo na besplatnu pokaznu za autobus pošto nemam nikakvih primanja te bolujem od pod traumatskog stresa "ptsp" što ne bi htio da na socijalnom znaju pošto se nadam čim sredim dokumentaciju da nađem nekakav posao ...mrljo%2015.gif

 

Još jednom unaprijed hvala !!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav svima i unaprijed zahvaljujem svima koji mi barem pokušaju pomoć.

 

Dakle da pređem na stvar : Trebao bi prevesti sa njemačkog jezika diplomu za položen ispit za vožnju viljuškara, uz to ne znam dali je moguće iz hrvatske dobit ispis staža pošto sam radio samo isključivo u Austriji te gdje bi se trebao obratit ? Isto trebala bi mi potvrda o završenoj osnovnoj školi i zanima me dali se potvrda diže u školi direktno ili negdje drugdje ? Te volio bi znati dali imam pravo na novčanu naknadu ili barem pravo na besplatnu pokaznu za autobus pošto nemam nikakvih primanja te bolujem od pod traumatskog stresa "ptsp" što ne bi htio da na socijalnom znaju pošto se nadam čim sredim dokumentaciju da nađem nekakav posao ...mrljo%2015.gif

 

Još jednom unaprijed hvala !!!

 

1) austrijskoj kasi

2) možete u školi, al zar nemate to već negdje doma?

3) upitajte se kod jedinice lokalne uprave ili samouprave o eventalnom besplatnom pokazu

 

i na kraju zaista mi nije jasno ovo prije prvog da bi trebali nešto prevesti na hrvatski jezik kao zapravo ni intencija ovog svega, alo ono Whatever ..........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija