Jump to content

alimentacija


espritt

Preporučene objave

Molim za pravni savjet.Prije 7 g. sam se rastao i bivsa zena je dobila skrbnistvo nad nase 2 malodobne djece. Alimentacija je iznosila 1.500,00 kn.Nakon 5 g. zena je zatrazila povecanje alimentacija na 1.900,00 kn sto joj je i odobreno. Djeca su tada bila stara 8 i 16 g.U medjuvremenu sam se ozenio i prije 4 mj.sam dobio dijete.Da li mogui trazati smanjenje alimentacije zbog novog clana u obitelji? Moja placa iznosi 4.300,00 - 4.800,00 kn s putnim troskovima ( 250,00 kn ).Suprugina placa iznosi 3.300,00 kn.Hvala Vam i lijep pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Majka djece nije dobila skrbništvo, čudno da to do sada niste znali... povjerena su joj na zajednički život možda ali pravo roditeljske skrbi imate oboje sada kao i prije.

 

Možete tražiti da sud donese novu odluku radi promjenjenih bitnih okolnosti u odnosu na one koje su bile u vrijeme donošenja prethodne odluke, a jedno dijete više koje ste dužni uzdržavati je bitna okolnost...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Majka djece nije dobila skrbništvo, čudno da to do sada niste znali... povjerena su joj na zajednički život možda ali pravo roditeljske skrbi imate oboje sada kao i prije.

 

... ali nemate pravo, kao prije,

ići na spavanje i buditi se sa djecom kada to ona žele,

igrati se i družiti sa njima kada to ona žele,

ići na more ili izlete kada to ona žele...ali

imate pravo i obavezu da svojoj djeci, na bankovni račun majke, uplaćujete ono što ona želi.

 

Što se tiče visine alimentacije, ako je točno sve što ste naveli,

ona je previsoka a prijedlog kojega vam je napisala newbie je jedino pravo i pravno rješenje.

E sad koliko će te godina čekati da se pravda i pravno riješi, samo onaj gore zna?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija