Jump to content

Izgubljen kupoprodajni ugovor od motocikla


Samo Deny

Preporučene objave

Pozdrav, naime 2014 sam u Zagrebu kupio motocikl od tipa s oglasnika. odmah smo ga prepisali na licu mjesta i čim sam se vratio natrag kući u Sl. Brod platio sam i porez. motor je bio regan god dana... kad je rega istekla ja sam registrirao i u međuvremenu sam zagubio negdje kupoprodajni ugovor.. postoji li neki jednostavan način da si pribavim primjerak tog ugovora a da ne moram ići u Zagreb tražiti tipa koji mi je prodao motocikl? jer sutra mi ističe registracija.. imam fiskalne račune od naplate za kupoprodajni od strane javnog bilježnika i imam iz porezne papir da je porez plaćen..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kako si ga registrirao kad on više nije bio vlasnik?

 

Idi u poreznu vidjet da li imaju kopiju ugovora,a i nju ćeš morat ovjerit.

 

ja kad sam kupio motor bio je friško registriran, vozio sam se do isteka rege i onda odjavio njegove tablice i uzeo nove SB tablice i registrirao na svoje ime.. a prepisaniju i porez sam platio odmah kad sam kupio motor.. mogu li tu kopiju ugovora ovjeriti kod bilo kojeg javnog bilježnika? hvala na savjetu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija