Jump to content

Tužba za materijalnu štetu


rokonja

Preporučene objave

5.7.2007. Doživio sam ne sreću, tj. uzeo sam dizalicu od najmodavca kojeg dobro poznajem. Te sam je prevrnuo na automobil koji je imao kasko. Dizao sam lagani teret, i navodno je došlo do popuštanja konopa. Pišem navodno jer ja se ne sijećam, udaro sam glavom i imao unutarnje krvarenje.

Sada osiguranje tuži najmodavca za odštetu od 50000 kn, ja sam bio pozvan na sud kao svijedok. I za vrijeme suđenja dalo se naslutit da najmodavac namjerava mene tužit poslije suda s osiguranjem. Ja nisam imao papire za rad s tim strojem te sam za to prekršajno odgovarao.

25.9.2015. Imam sud gdje tuženi dolazi s svijedokom koji bi trebao dati lažni iskaz da je trebao on radit s tom dizalicom. Najmodavac nema baš nikakav papir da mi je iznajmio dizalicu, čak nije ni račun za najam ispostavio. Bili prijatelji, pa ono evo ti je pa kada zvršiš vrati je. Inaće dizalicu je trebala iznajmit moj firma i poslije trebala platit jedno-dnevni najam.

I sada trebam Vašu pomoć, šta mi je radit, dal je možda nastupila zastara između mene i njega?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija