Jump to content

objekt bez gradevinske-otok ugljan


baracuda11

Preporučene objave

prvo pozdrav

probacemo ukratko...

dobio sam zemlju na ugljanu,građevinski komad cca 1000m2

uz glavnu prometnicu,cca 200 m od mora

nadobudno krenuh ostvarivati zamisli svoje i ubrzo je pocelo razocarenje isplivavati na povrsinu

prvo taj dio otoka nema UPU tj urbanisticki plan,ustvari ima ali nije dozvoljena gradnja pa se ceka dopuna ili izmjena toga plana da bi se moglo nesto na toj zemlji raditi u smislu dizanja objekta i sl

 

a to ce se mozda desiti krajem godine ili u neko vrijeme dogodine

ni oni sami neznaju tocno

 

u razgovoru s ljudima iz opcine dozvoljen mi je rad u smislu,mogu ograditi taj komad,mogu ga raskrciti od raslinja i iskopati septicku i postaviti wc

nakon geodetovog izlaska i izmjere stvarnog i realnog stanja ja sam taj dio radova i odradio i sad sam na ledu tj cekanju.....do kad nitko nezna....

 

samo da napomenem nisam mislio graditi kucu ni ikakav zidani objekt jer nemam prijeko potrebni novac za tako nesto a treba ga puno puno...

 

zamisao je bila nekakva montazna kucica il drvena il kamena....mozda kontejner obucen u kamen ili drvo ili nesto slicno,....dimenzija ne vecih od 4x4 s parkingom u hladu,sjenicom i mjestom za rostilj....

eto meni dovoljno

da napomenem nemam prikljucak struje ni vode(navodno svaki kosta oko 15000kn),raspitao sam se i za to ,no to ne mogu ostvariti bez gradjevinske dozvole koja takodjer kosta dosta,navodno to se odredjuje po m3 sto znaci za tih dimenzija objekt ako je visok bar 2 metra iznosi oko 25000kn itd itd itd

samo iskacu cifre da se covjek brzo ohladi od svega...

 

 

nadobudno ne odustajem ali oprez stavljam na najvecu razinu jer se cifre drasticno penju i penju...

 

 

ugrubo to je moja prica a pitanje glasi da li i kakav objekat mogu staviti na zemlju a da izbjegnem te silne namete i bacanje novca za nesto u cemu sam godisnje tjedan do dva...

da li moze kampica ili nesto drugo na kotacima

koje dimenzije

montazno nesto,kameno ili drveno,kontejner ili kakva mobilna....

 

 

 

 

eto

unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija