Jump to content

Preseljenje u novi grad u rh


jure1977

Preporučene objave

U vezi sam sa djevojkom koja je uredno rastavljena i ima dijete. Živi sama i skrbi za dijete pri čemu kroz alimentaciju pomaže otac.Ona radi i uz alimentaciju ima i svoja primanja.Planiramo zajednički život u mom gradu. Otac dijete viđa regularno svaki drugi vikend.

Ja sam isto rastavljen i sa mnom živi dijete u kućanstvu godina kao njeno dijete. Oba su osnovnoškolci. MI bi htjeli početi zajednički život i osnovati familiju. Ona bi htjela prebaciti dijete ovdje u školu.Tako da živimo normalno kao sav drugi svit .Udaljeni smo oko 300km i nastojimo se viđati što češće. Zaposlen sam u drž firmi i imam dobra i stalna primanja.

Mene zanima sljedeće.

Što ona i ja možemo napraviti da to preseljenje prođe što bezbolnije?

Koje prepreke možemo očekivati?

Kako ih riješiti?

 

Molim neku informaciju.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da . Da još napomenem i to da otac njenog djeteta ima djevojku i da ajmo reći imaju urednu vezu. On zna za mene. Ali moja djevojka još nije s njim razgovarala u svezi toga. Htjeli bi znati nešto više o pravima i obvezama prije nego se ona upusti u takav razgovor s njim.

Evo okvirno sam napisao i gore i ovdje o čemu se radi. Sad ne znam što još od podataka treba.

Eh da.

I ja i ona imamo zajedničko skrbništvo . Djeca su sudski nama dodijeljena na odgoj i čuvanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija