Jump to content

kaznena prijava za prevaru


mejna

Preporučene objave

molim vas za odgovor,moj partner mi je dao veći iznos novaca na ruke bez svjedoka i bez ikakvih dokaza,nakon toga me je njegov sin prijavio napoliciji za prevaru i kad je policija došla kod njih doma nazvali su me i inspektor je rekao da mu vratim uzeti novac ja sam rekla mi ćemo to riješiti,te kako je vikend ništa se ne događa a u ponedjeljak trebam odlučiti šta da radim.Prije toga me je prijavio za krađu novaca i policija je došla po mene te sam procesuirana i poslano je sve na do i sudac mi je rekao da će donijeti rješenje o odbacivanju.Koje su posljedice ako mu ne vratim novac a policija me nije odmah privela već čeka da mu vratim novac i da moj partner nazove inspektora i kaže mu da smo sve riješili.Da li da mu vratim novac?To je super dobrovoljno mi daje pa me onda prijavljuje policiji šta vi mislite o ovome?A moj partner može navesti bilo koju cifru po njegovoj želji i tražiti da mu vratim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija