Jump to content

delozacija iz apartmana


anonimno

Preporučene objave

Banka je sjela hipotekom na zgradu. Stanove je prodala vrlo povoljno . Kupio sam jedan od stanova te banke, vrlo povoljno, međutim u stanu se nalazi treća osoba koja nema nikakve pravne ni neke druge veze sa tim stanom. Naravno ne želi se iseliti bez obzira što ja imam vlasnički list. Ta osoba veći dio vremena nije u tom stanu tj. stanuje na drugoj adresi.

 

pitanje:

1. Da li postoji neki drugi pravni modus osim tužbe za utvrđivanje vlasništva sa deložacijom? Odnosno da li pod nekim uvjetima ja smijem ući u stan s obzirom da je on sada u posjedu stana?

 

2. Da li imam pravo na naknadu štete, tj stanarinu za sve ovo vrijeme od kupnje pa do useljenja? Da li je za to potrebno vještačenje ili postoje neke standardne tarife?

 

3. Da li ta treća osoba ima pravo na naknadu od mene za uložena sredstva u taj stan, na temelju čega sudski vještak procijenjuje ta sredstva? Odnosno da li su to realni izračuni?

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija