Jump to content

HITNO molim pomoć!!!!


anonimno

Preporučene objave

Moj suprug i ja smo prije tri godine kupili na kredit stan..Vlasnik stana je on,tj.na njega stan glasi..Sada se rastajemo.Sklopili smo nagodbu u kojoj o meni priznaje pravo na polovicu stana.Da li je potrebno da se ja odmah upišem u knjige kao vlasnica stana,te koliko bi koštao taj moj upis kao vlasnika polovice stana?..Što mi savjetujete?.

Hvala unaprijed..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako imate ispravne isprave (navedenu "nagodbu" koja mora imati javnobilježnički ovjeren njegov potpis!) kojima ćete se moći upisati u zemljišne knjige upišite se bezuvjetno što prije!

Sama tehnika upisa glede Vaših postupaka je tada vrlo jednostavna, no kako očito niste upoznati sa ovom materijom, a hitno je, vjerovatno ćete imati i trošak odvjetnika kojeg preporučam angažirati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Ako imate ispravne isprave (navedenu "nagodbu" koja mora imati javnobilježnički ovjeren njegov potpis!) kojima ćete se moći upisati u zemljišne knjige upišite se bezuvjetno što prije!

 

Sam sebe ću morati nadopuniti da ako je stan pod hipotekom se stvari mrvicu kompliciraju. Uglavnom savjetujte se s odvjetnikom!

 

Poanta je da je Vaš upis poželjno ostvariti što prije!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija