Jump to content

Dress code


anonimno

Preporučene objave

Dakle, kao sto se vidi iz subjecta, kakav je dress code na vasem radnom mjestu, naravno ovisno o istom. Da li morate slijediti pravila oblacenja ili katkad imate i lezernijih dana? Kako vas poslodavac gleda na to? Koliko trosite na odjecu, s obzirom da biti obucen po (ne)pisanom kodeksu struke ipak trazi svoje. I tako dalje, i tako dalje...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imam sreću da na mom radnim mjestu dress code nije striktan. No, zaposleni to ne zlorabe, tako da se često desi da je direktor daleko najležernije obučen. Svima paše da su koliko-toliko dotjerani, no nitko od nas nije ljubitelj stroge forme.

 

Pod tom prvenstveno mislim da nisam obvezan nosti kravatu. U odjelu mi je ionako puno ugodnije provoditi sate nego u npr. trapericama.

 

Naravno, kad je kakav važan sastanak u pitanju svi se bez ikakvog prethodnog naglašavanja "picnu" tog dana i potude da i izgledaju profesionalno.

 

Meni je takva stuacija potpuno po volji, tako da mogu reći da sam tim zadovoljan.

 

I baš me zanimaju iskustva drugih.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija