Jump to content

Povećanje mirovina


CheKirac

Preporučene objave

Molim nekog koji je upućen u problematiku povećanja i usklađivanja mirovina branitelja da mi odgovori na pitanje;

Kada će doći do povećanja naših mirovina, i dali se one realno usklađuju sa godišnjim porastom plaća u RH? Hvala na odgovoru unaprijed. Samo da dodam ovo šta mi imamo od mirovina je jad i bijeda, mada znam da ima i manjih mirovina pogotovo radničkih ali to je druga tema.

Pozdrav svima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne bih želio cjepidlačiti ali prošle godine je bilo 29-og kolovoza (nije zadnji radni dan u tom mjesecu...), 2006 je to bilo 30-og kolovoza (opet nije zadnji radni dan), navedoh oko 25-og odokativnom metodom jer obično bude do pet dana po objavi podataka od strane DZS (a ove je godine DZS objavio prije nego prijašnjih godina...), možda ću promašiti za konjski nokat ali glavno da bude što više pa makar i tridesetprvog ovog mjeseca (iako nije zadnji radni dan...).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I ja se nadam, ali švicarska formula (rast bruto plaća + rast potrošačkih cijena/2) će učiniti svoje (brzo i sigurno zaostajanje mirovina već godinama pa tako i ubuduće...) tako da ne vjerujem da će "priznati" stvarni rast troškova ( većina onoga što trošimo je rasla i znatno više od deset posto u zadnjih šest mjeseci ...), no pričekajmo još malo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija