Jump to content

dosmrtno uzdržavanje


anonimno

Preporučene objave

Dosmrtno Uzdržavanje sklopio sam sa tetkom i tetkom prije 10mj. Tetak je umro nakon 3mj. a tetka se poslije smrti okrenula 360 stupnjeva,počela praviti probleme.Bratic ju je okrenuo protiv mene nemogu doći do nje.

Neda mi da plačam račune i ne javlja se???

Sta da radim kada oću sa njom razgovarati pravi se luda ne poznaje me itd?

MOLIM POMOČ

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam pravnik ali vam mogu dat svoj primjer.Tako je i meni bilo samo u pitanju su bili roditelji i moj brat koji je okrenuo moje roditelje protiv mene.Mozete tuziti tetku jer se ne pridrzava ugovora.Ili cekat da ovi vas tuze medjutim to vijerojatno nece dok je tetka ziva.Poslije smrti tetke oni imaju pravo nastaviti parnicu protiv vas.kod mene nisu uspjeli jer sam imao dovoljno svjedoka koje sam pozvao na sud te je presuda bila ipak u moju korist.Medjutim to je jako dugotrajno i skupo beskonacne rasprave u mom slucaju 6 godina poslije smrti roditelja..Zelim vam srecu

je napisao:

Dosmrtno Uzdržavanje sklopio sam sa tetkom i tetkom prije 10mj. Tetak je umro nakon 3mj. a tetka se poslije smrti okrenula 360 stupnjeva,počela praviti probleme.Bratic ju je okrenuo protiv mene nemogu doći do nje.

Neda mi da plačam račune i ne javlja se???

Sta da radim kada oću sa njom razgovarati pravi se luda ne poznaje me itd?

MOLIM POMOČ

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To stoji sto ste napisali medjutim primatelj uzdrzavanja vas moze tuziti zbog nepostivanja ugovora i traziti njegovo ponistenje normalno uz svu nadoplatu koju je duzan dati davatelju uzdrzavnja.Tu se provodi zakon o obaveznim pravima.Badave je vama sto je sve na vas kad sud to moze ponistiti ukoliko suprotna strana dokaze da se niste pridrzavali ugovora

je napisao:

ako ste sklopili dosmrtno uzdržavanje sve nekretnine i ugovorene stvari prelaze na vas ODMAH u trenutku potpisivanja takvog ugovora! a ako ste potpisali ugovor o doživotnom uzdržavanju-tad morate cekat da umru...pa tek onda vlasnistvo svega ugovorenog prelazi na vas.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija