Jump to content

Razvod braka-molim pomoć


katica63

Preporučene objave

Molim za pomoć!

Državljanka sam RH, sklopljen brak u RH u Osijeku. Od 1992.do 2006. godine živimo u Srbiji, Beogradu. 2006. napuštam bračnu zajednicu odlazim u Osijek tamo se prijavljujem i sredinom 2006.angažirala sam odvjetnika iz Beograda oko brakorazvodnog postupka. URedno joj dala novac koji je tražila za podnošenje tužbe za razvod braka, i sva dokumenta koja je tražila... te potpisala joj generalnu punomoć da me zastupa pred sudom...

Navodim još da imam dvoje punoljetne djece /23 i 21 godinu/oni su ostali da žive u Beograd i da sam se odrekla svog dijela imovine,znači ne tražim apsolutno ništa samo razvod...

 

2007. godine u 10. mjesecu selim se u Zagreb, počinjem raditi a od razvoda do dan danas ništa...kad god joj tražim izjašnjenje stalno nešto izvrdava, na mailove i poruke ne odgovara...

tako da sumnjam da je ona bilo šta i učinila po pitanju podnošenja tužbe oko razvoda..

 

Šta da poduzmem? Molim nekog raspoloženog advokata za pravnu pomoć?

kontakt: katica63@gmail.com

 

Hvala unaprije!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija