Jump to content

Zemljište upisano na RH


golden

Preporučene objave

Zemljište mi je rješenjem Geodetske uprave oduzeto 2006.godine. To je zemljište bilo od 1929.god.do 1943.privatno vlasništvo,a potom ga NDH oduzima jer je tadašnji vlasnik bio Srpske nacionalnosti. Njegova obitelj nakon rata koristi zemljište,ali ne sređuje stanje u gruntovnici. Moj otac kupuje tu zemlju 1969.godine i radi je do danas,ali isto ne sređuje gruntovnicu. 2006.godine RH je zatekla zemljište u vlasništvu Zavoda za kolonizaciju - NDH i misli "a ha - pa to je naše" i uzima zemlju. Što mi je činiti i koliko dođe tužba u Strasbouru? Sud sam izgubio u RH, a temelj oduzimanja vlasništva je NDH?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije obraćanja Evropskom sudu, morate iskoristiti moućnosti revizije (ako je moguća) i ustavne tužbe Ustavnom sudu.

 

Na stranicama Ustavnog suda imate upute za obraćanje Evropskom sudu, a u sudskoj praksi možete naći i odluke u kojima se navode imena odvjetnika koji su zastupali, pa od njih možete zatražiti detaljnjije informacije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija