Jump to content

Zatvaranje lokala?


sonique

Preporučene objave

Ovako,imam problem te me zanima u najsitnije detalje sto se i kako se moze problem rijesiti!Kafic u kvartu remeti javni red i mir(buka,nered i sad su uveli karaoke) vec vise od 10-tak godina....Prijave policiji su podnosene vise od dvjestotinjak puta...nemoram vam govoriti da se to rijetko zavrsi prijavom jer je to kafic u koji i oni znaju zalazit na dnevnu pauzu..(zanima me na koji nacin mogu doznati da li su prijave od strane policije podnesene,jer intervencije su bile?).Prije par mjeseci izbio je u kaficu pozar i doveo stanare i njihovu imovinu u veliku opasnost!! I za krajj samo da kazem da radno vrijeme pocinje u 7 a kafic se uredno otvara u 5 i 30 radi lokalne ekipe koja dolazi na kavu il sta vec drugo...Inace buka je tako jaka da se trese pod po nogama...Realno me zanima sto se moze napraviti jer odlucila sam im stati na kraj zauvijek!!!...zaboravih -sto se tice terase te postavljanja stolova na nju, o cemu to ovisi jer predstavnik stanara je rekao da nemaju dozvolu za to? Hvala!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija