Jump to content

zapljena plaće, po kojem zakonu


Maya00

Preporučene objave

pitanje

 

Ukoliko je kredit /suglasnost o zapljeni plaće za 1/3 ovjeren od strane javnog bilježnika 2006god, da li se u slučaju potraživanja, banka može pozvati na novi ovršni zakon tj od lipnja 2008

 

 

 

Primjer:od odvjetničkog društva je zaprimljen predmet kredita od 2007 a pozivali su se na zapljenu plaće izuzev osim 2/3 prosječne hrv.plaće

(dakle nije pokrenuta nova ovrha, nego je samo odvjet.ured proslijedio suglasnost o zapljeni od 2007 da se po istoj postupi a sve u skladu po ovršnom zakonu 06/ 2008)

kako postupati u ovom slučaju?

sve osim 2/3 prosječne plaće Ili vrijedi isključivo 1/3 osnovne plaće kako je potpisana suglasnost iz 2007god

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Pomagajte,molio bi točan odgovor dali je moguče da uzmu sva primanja sa tekučeg računa? Imam dug po dvije kartice u visini 18000kn koje nisu naplačene te jedan kredit od 1,500kn koji plačam redovito.Zbog toga sam zatražio reprogram kredita u PBZ-u gdje mi je obečano to biti riješeno.Plača mi je 2,700kn+2,500kn mirovina ukupno 5,200kn od toga još plačam i alimentaciju od 1,200kn.Zaboravih napisati da več po jednoj kartici otplačujem 1,000kn mj.da budem točniji ukupno je bilo 3 kartice.Sve je to uzeto bez pardona bez mogučnosti za život,molim vas recite šta da napravim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija