Jump to content
bloom1607

Diploma ili apsolventska?

Preporučene objave

Pozdrav kolege :mase1:

prvo: ne znam da li sam temu uopce dobro smijestila, ako nisam slobodno me upozorite :)

drugo: moze mala pomoc? :) studentica sam 5 godine Pravnog fakulteta, trenutacno mi je ostalo 3 ispita, od kojih 2 izborna i trgovacko + diplomski, znaci sve mogu rijesiti do 7 mjeseca i diplomirati ove godine. Medutim kako se priblizavam kraju svjesna sam kakva je situacija na trzistu i da posla bas i nema, pocela sam razmisljati da si produzim prava i upisem apsolventsku kako bi si nasla studentski posao, dakle do sada nisam nigdje radila i kako bi na neki nacin bila "financijski potkovana" te ostvarila neke svoje planove koji ce mi jednog dana vjerojatno i koristiti... Dakle planiram raditi kao student, upisati 2, 3 tecaja stranih jezika, volontirati, iako ne u struci... Svasta po malo... Iako sam s jedne strane protiv toga jer zelim zavrsiti u roku, s druge strane stvarno zelim raditi na sebi jer iskreno nemam se puno cime pohvaliti osim da bi zavrsila u roku i da mi je prosjek ocjena oko 3.9 (mozes misliti) - znaci prosjecna sam... Sto bi vi na mom mjestu? Moooolim savjet, pomalo vec ludim jer ni sama ne znam sto bi bilo pametnije... Hvaaaaala :-)

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad