Jump to content

Narušeni odnosi u obitelji


1234 lija

Preporučene objave

Molim vas za pomoć!

Suprug i ja živimo u zajednici s mojom majkom od 85 godina u kući koju je ona uz našu pomoć kupila. Vlasništvo na kući je njeno. Kada smo je kupovali i renovirali nismo niti razmišljali da će doći do problema.

Moja majka je u zadnje vrijeme počela izmišljati razne stvari. U glavi složi priču da je zlostavljamo, da joj ne damo jesti, da je hoćemo tući  pa čak i ubiti, da je hoćemo istjerati iz kuće  i ne znam što sve ne. 

Kome da se obratim jer me strah njenih pričanja. Tko nas sve ne zna ispadamo najveći zlostavljači.  Strah me da netko u to ne povjeruje jer svi čitamo o starijim osobama koje su žrtve zlostavljanja. 

U ovom slučaju smo to mi. kako to dokazati? Ponekad mi se čini da nas je spremna prijaviti i policiji.

Što napraviti? Ako ostanemo neznam kako se se nositi s lažima, vrijeđanjima, ružnim ispadima, ....

Ako odemo dali smo zakonski dužni voditi skrb o njoj s obzirom na njene godine, što će biti s našim ulaganjem u kuću, 

Napominjem da smo mi došli k njoj upravo zato što je stara. Mi imamo svoj stan u kojem nitko neživi. vjerujte mi grozno je dolaziti s posla u ovakav dom. 

Hvala svima na savjetu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija