Jump to content

izbjegavanje sudskog poziva


anonimno

Preporučene objave

povremeno svratim na ovaj forum čisto iz znatiželje i da se malo infomiram o pravnim stvarima iz saobračaja.

ja sam stariji čovjek i moram vam kazat da mi stvarno u zakonu neke stvari nisu jasne,pa ću vam opisat jedan meni čudan slučaj.

moj poznanik stvarno ima problema u prometu

sudske pozive za raznorazna nedjela jednostavno ne prima,tu su kazne za pojas,prekoračenje brzine,crveno svjetlo na semaforu,vožnja pod alkoholom,itd.

pozive ne prima ,policiji ne otvara vrata,poreznu karticu nema jer radi na crno u fušu i tako več godinama.

taj čovjek jednostavno živi od danas do sutra tj. kazne mu na taj način idu iz zastare u zastaru.

zanima me dali je to stvarno tako kako on priča i dali se njemu može stati na kraj ili je ovo zemlja di svatko radi šta hoče

hvala na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

može biti točno što on govori. policija mu ne može provaliti u kuću, ali se on skriva. što i nije neki život. ako živi u malom mjestu i ako policija slučajno negdje njega zaustavi makar samo radi legitimiranja, onda mu ga može teretiti i za ostalo. a do tada ništa. ukoliko neće policiji otvoriti vrata zbog plaćanja kazni, te iste kazne se ne mogu naplatiti. vrlo jednostavno. nismo policijska država i njegovo j epravo da ne otvara vrata. međutim, kako sam gore navela mislim da ni u dućan ne može bez straha jer ga iz čistog mira mogu zaustaviti. to je gore od neplaćanja. milsim taj strah. taqkvima se baš ne može stati na kraj, ali jednom hoće....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija