Jump to content

molim pomoc


xea

Preporučene objave

Molim vas pomozite !

 

Podstanari smo i kucepazitelj nas napada svako malo. Krivi smo za sve sto se dogada u zgradi, a stvarno se drzimo kucnog reda kao dva jadnika pod bozjom slapom ! Zadnji napad je sljedeci : zbog prijevoza bicikla liftom kucepazitelj prijeti da ce nas izbaciti iz stana a na sastanku kucnog vijeca ili savjeta izglasati nase izbacivanje iz zgrade.

Molim vas recite mi koja su nasa prava , podstanari smo vec godinu i pol , uredno placamo najamninu i racune.

 

unaprijed zahvalni

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

ovako..on kao kućepazitelj nema ništa s vašim stanarstvom,toliko važan ipak nije da vas izbaci iz stana..to direktno ovisi o vašem stanodavcu..a uostalom koliko god jadna naša država bila mislim da se još nije dogodila priča da bi kućepazitelj nagovorio susjede da izbace iz zgrade jednog od njih (pogotovo ako vas ostali susjedi smatraju normalnim i odgovornim susjedom), a vama bi samo preporučio da na slljedećem sastanku kućnog vijeća iznesete susjedima vašu priču o sustavnom maltretiranju od strane kućepazitelja,jer mislim da se zapravo u ovoj priči tek on može glasovanjem kućnog vijeća izbaciti...i dajte ljudi izborite se za sebe,pokažite mu zube i dajte mu do znanja da se nećete odselit ni ako se on na glavu nasadi...javite što je bilo...puno sreće.. ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija