Jump to content

Slikanje i proslijeđivanje tuđe isplatne liste


JEKA

Preporučene objave

Poštovani,

Zamolila bih Vas za savjet.

Radim u uredu jedne privatne firme koji se nikada ne zaključava. Svakodnevno se događa da djelatnici iz proizvodnje ulaze u ured po potrošni materijal koji  tamo stoji, pa i kad sam ja van ureda.

Danas je poslodavac došao jako ljut jer je načuo da je jedna djelatnica slikala mobitelom sve isplatne liste koje je on ostavio na stolu dok mene nije bilo, te ih proslijedila jednoj djelatnici, a ta ista  dalje, vjerojatno s namjerom da ostali vide koliku plaču imaju određene osobe u firmi.

Rekao je da je to teški oblik kaznenog djela, da će pozvati policiju, osobi koja je  slikala i osobi koja je dalje proslijedila dokumente dati izvanredni otkaz....

S obzirom na činjenicu da on nema nikakve  dokaze osim što je slučajno načuo razgovor dviju djelatnica ,a ne vjerujem da će iko od djelatnika priznati ili tužiti iste, zanima me da li poslodavac u tom slučaju ima opravdan razlog za izvanredni otkaz ugovora o radu ?

Zahvaljujem se unaprijed .

                   Lp

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija