Jump to content

Ovrha na Fini


ANDIJEO

Preporučene objave

Potovani pokrecem zahtjev za izravnu naplatu radi neplacanja alimentacije u cjelosti po kaznenoj presudi sad mi je zena na fini rekla  da na zahtijevu zaokruzim b umijesto a  i prilozim presudu sa kaznenog suda a vlastorucno da napisem da trazim kaznenu presudu u cijelosti isplatu ali prilazem presudu gradanskog suda i potrazujem sredstva za nastavak mj.alimentacija do svakog 15 u mj u pdredenom iznosu posto mi je 2 puta vraceno sa fine jer inace su jako brzi da vam pomognu ispunit zahtjev ili daju savjet svaki put nesto novo napisu ako netko zna kako ispunit sta zaokruzit i moze dat savijet bila bi zahvalna dakle imam ovrsnu presudu po gradanskom sudu o mjesecnim iznosima i nakon toga presudu kaznenog o cjelokupnom iznosu duga te nastavak mj.u odredenom iznosu 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ok napisala sam sto me muci nazalost nitko bas nije od pomoci kad predajete zahtjev njima je to sve ok sve u redu sve ste upisali ali mi se zahtjev vrati svaki put pa me zanima da pojednostavim poslat cu dva zahtjeva za izravnu naplatu jedan je uz presudu kaznenog suda a drugi uz presudu gradanskog suda kako su mi oba puta vracene presude jedna  osoba govori jedno druga drugo pa ako moze samo dali dobro cinim jer su me zbunili kako moram poslat jednu presudu pa dostavit drugu na uvid upisat vlastorucno jedno a potrazivat drugo najbolje mi je obje presude poslat sa dva zahtjeva objasnili su mi da se upisuje oib djeteta ne moj da se upisuje poslovni broj bez zagrada itd.dali je ok tako poslat ili ako moze neki savjet znam da kompliciram ali nemam koga pitati ako neznam necu pokrenut ovrhu nikako

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, Borbena7 je napisao:

Tako je, možete ga sami vlastoručno ispuniti.

Ja to znam no zena mi je u Fini rekla da nema potrebe za oba zahtjeva nego da pisem jedam zahtjev za kaznenu presudu gdje potrazujem sredstva u cjelosti ali da zaokruzim b u djelu prema specifikaciji i onda napisem potrazujem kaznenu presudu u cjelosti a potrazujem ostatak mj.alimentacija do svakog 15 u mjesecu po presudi gradanske presude i prolozim sa strane dakle gospodja na Fini me zbunila apsolutno jer mi je toliko zakomplicirala da vise ni sama neznam sto ucinit pa me zanima dali mogu jednostavno poslat 2 zahtjeva sa 2 presude pa oni na Fini kad sve posloze,zbroje,dogovore i procesuiraju mogu odredit sta ce ucinit ja samo hocu pokrenut ovrhu za izravnu naplatu tako jednostavno a tako mi kompliciraju dakle ovako ja imam doma

Gradanski sud presuda po kojoj racunaju unazad godina koje nije placena alimentacija po mjesecima obracun(presuda 6.4.2011 godine)

Kazneni sud presuda u odredenom iznosu cjelokupne naplate za sve te godine i naravno na dalje u odredenom mj.iznosu(27.11.2019 godine)

Mene zanima sta uciniti zakomplicirali su mi i sad sam zbunjena a i vi sto ovo citate ocito hmmmm

Najbolje da ja za svaku presudu zahtjev podnesem pa oni odlucuju za koju ce pokrenuti jer po meni logicki bi bilo da prilazem samo kaznenu presudu u njoj je konacni zbroj dugovanja i nadalje mj.rate 

Ako mi 3 put vrate zahtjev morat cu potrazit advokata i platit da mi pokaze kako pokrenut jednostavnu ovrhu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Postovani imala sam vec par posta radi problema provedbe ovrhe i naplate za alimentaciju evo 4 put predajem svaki put mi vrate na pultu nazalost nisu bas od volje da pomognu ispunit pa evo sad iz 4 kad sve znam ispunit nazalost zovu me iz Fine da se nepoklapa ime i prezime djeteta sa peezimenom moja kcer ima prezime od mene i bivseg i to stoji od dana rodenja nikad se mjenjalo nije kaze mi gospoda na Fini da imam izuzetno kompliciranu situaciju jer u 2 predude sa opcinskog i kaznenog oni navode samo ime i moje prezime a u papirima za zahtjev stoji njeno ime i oba prezimena naravno poslala sam i maticu rodenih i zapisnik jer me uvjeravaju da sam sigurno mjenjala prezime dakle problem nastaje jer mi nije zasto ni na jednom sudu nisu uveli djete sa oba prezimena sada mi kaze da ce prije nego provedu ovrhu morat zvat suda mozda opet pokretat sud nerazumijem vise sta se dogada Pomoc molim sta da radim😇

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija