Jump to content

Porezno rješenje / Pomoć


mark250

Preporučene objave

Pozdrav, trebao bi savjet.  2020 godine u petom mjesecu sam prebacio dvoje djece sa suprugine porezna kartice na sebe kao poreznu olakšicu jer mi je supruga već dulji period na bolovanju pa prima državnu naknadu.  Prije nekoliko dana sam dobio rješenje kako moram platiti porez od 1040,00 kn, jer kako kažu u poreznoj upravi nisam ispunio nekakav ZPP obrazac na početku 2021 godine. Ja  nisam imao informaciju da je potrebno ispuniti bilo kakav obrazac dok nisam dobio porezno rješenje, a niti ne znam tko mi je trebao dati taj info. Mislim da me netko trebao obavijestiti vezano za papirologiju jer sam osobno mislio da sve ide automatski. Naravno na poreznom rješenju piše da prigovor koji mogu poslati ne odgađa izvršenje rješenja tako da ću morati svakako  platiti. U poreznoj upravi rečeno mi je kako je sve uredu sa plaćanjem poreza, samo da mi nedostaje obrazac. A knjigovođa od firme u kojoj radim mi je rekla da sam trebao  dobiti povrat poreza da se obrazac ispunio.  Molim vas pomoć dali napisati žalbu i platiti po poreznom rješenju ili jednostavno platiti.   Prvi se put nalazim u ovakvoj situaciji.. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija