Jump to content

Upravni spor


xpsp1a

Preporučene objave

Poštovani,

molio bih za pravnu pomoć u slijedećem slučaju.

Zaposlen sam u državnoj službi te dobivam rješenje o rasporedu na radno mjestu sa kojim nisam zadovoljan

Podnosim žalbu Odboru za državnu službu koji donosi rješenje da je moja žalba osnovana, da se dio rješenja na koje se žalim poništava i nalaže poslodavcu da postupi sukladno mojoj žalbi i izda novo rješenje.

Od dostave rješenja Odbora poslodavcu je prošlo više od mjesec dana ali ja nisam dobio nikakvo novo rješenje, ništa, muk sa njihove strane

Iz neslužbenih izvora, saznao sam da su pokrenuli upravni spor protiv rješenja Odbora, ne žele mi ništa reći službeno na moje upite, zatražio sam od Upravnog suda kao zainteresirana strana podatke o toj navodnoj tužbi ali nisam još dobio odgovor

Što mi je dalje činiti, osim odlaska odvjetniku, jer mi to financijska situacija ne dopušta...

Pravno sam neuka osoba, borim se sa proučavanjem zakona po internetu i nije mi baš najjasnije dali oni sada moraju postupiti po rješenju Odbora, izdati mi novo rješenje, pa čekati presudu upravnog suda, ili mi ne moraju izdati novo rješenje jer su pokrenuli upravni spor

Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija