Jump to content

Los utjecaj oca


Babaroga0701

Preporučene objave

Razvedeni smo 5 godina,dijete živi samnom,zajedničko skrbništvo,u planu sa czss određeno je da otac vida dijete dva puta tjedno najmanje dva sata (tada je dijete bilo staro 2 godine). Kako je dijete raslo,on se ponovno oženio,dobio još dvoje djece,treće na putu,pristala sam mimo czss da dijete spava kod oca,nekada 1 noć,nekada 2. Ako su išli na more,naravno i vise noći. U zadnjih godinu dana dijete se promjenilo,ne želi ići k ocu,zali se da ga maćeha maltretira,da ga mladi brat tuče i da on ispadne onda kriv da ga je provocirao. Otac tvrdi da naše dijete laže i da ja izmišljam. U zadnjih godinu dana je otac radio sve skupa možda mjesec dana ( ima stalan posao ) koristio je porodiljni za dvoje djece 4 mjeseca,ostalo je bio na bolovanju svaki put za drugo dijete. Kada naše dijete ode k njemu uvijek se vrati bolesno,kada ga upozorim počnu vrijeđanja . Svjesna sam da se ne može u potpunosti vjerovati djetetu od 7 godina,ali vjerujem kada kaže da ne smije piti vodu kada želi,jesti kada želi, odmoriti kada želi.... jer dođe doma neispavan,žedan i gladan. Krenuo je u školu,sa velikim veseljem,da bi se od oca za vikend vratio sa izjavama da mrzi školu,da zašto ja nisam doma kao i tata pa da ne mora ići u školu i da mu je tata rekao da kada mu se neda ići u školu da samo kaže da je bolestan.... molila bi savjete,da li upozoriti oca da će dijete viđati onako kako stoji u sudskoj presudi ili da se ipak obratim ja czss da reagira jer dijete treba tek sada stječi radne navike i osamostaliti se,a otac ga uci i potiče da je nerad nešto dobro i da nema veze ako nije svaki dan u školi....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija