Jump to content

Prekid veze sa djevojkom


Anonimankorisnik123456

Preporučene objave

Postovani, 

prekinuo sam sa djevojkom sa kojom sam bio 4,5 godina u vezi i 4 godine smo zivjeli skupa. Ja sam sagradio kucu u Hrvatskoj koju je investirano 100 000 Eura od toga 40 000 Eura kredit. Radimo u inozemstvu. Ja zaradjujem duplo i malo vise od nje. Svi papiri kuce su na moje ime. Posto smo u inozemstvu imali zajednicki racun ona tvrdi da je i ona investirala u kucu, po mojem izracunu u 4 godine nije moga ustedjeti vise od 20 000 eura taj novac sam joj vratio. Kredit je na moje ime i mora se sljedecih 10 godina isplacivati. Mene zanima dali ona moze nesto sudskim putem postici? Posto je investirano 100 000 Eura a 40 000 preko kredita te je ona dobila 20 000 Eura za to imam potvrdu banke, a ja zaradjujem duplo vise nego ona! Te je ona ostala zivjeti u stanu koji je u najmu u koji je isto ulozeno preko 15 000 Eura u namjestaj itd..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 minuta, Anonimankorisnik123456 je napisao:

Ja sam sagradio kucu u Hrvatskoj koju je investirano 100 000 Eura

Odakle potječu ovi novci?

prije 5 minuta, Anonimankorisnik123456 je napisao:

od toga 40 000 Eura kredit

Koliko je kredita do sada otplaćeno?

prije 6 minuta, Anonimankorisnik123456 je napisao:

Te je ona ostala zivjeti u stanu koji je u najmu u koji je isto ulozeno preko 15 000 Eura u namjestaj itd..

U što je točno uloženo?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kredit je bio 46000 tisuća još je 40 za isplatiti. Znači ca. 54000 eura je ušteda kroz 4 godine možda malo manje jer nije točno 100 000 ukupno ulozeno. Ali na mene je kredit i ja imam duplo veća primanja,djece nemamo. Te je ona još od mene svoj dio nazad.

Uloženo u namještaj, vani se stanovi dobijaju ne namješteni. Sobe, kuhinja, boravak, predsoblje, bijela tehnika, plazma itd.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , Anonimankorisnik123456 je napisao:

Kredit je bio 46000 tisuća još je 40 za isplatiti. Znači ca.

Ovih 6.000 smatra se da ste u jednakim dijelovima otplatili.

prije 14 sati , Anonimankorisnik123456 je napisao:

54000 eura je ušteda kroz 4 godine

Isto je u pitanju zajednička ušteda, ako su ta sredstva stečena radom ili ako potječu iz ovakve imovine.

prije 14 sati , Anonimankorisnik123456 je napisao:

ja imam duplo veća primanja

Za ovo pitanje to nije bitno.

prije 14 sati , Anonimankorisnik123456 je napisao:

Uloženo u namještaj, vani se stanovi dobijaju ne namješteni. Sobe, kuhinja, boravak, predsoblje, bijela tehnika, plazma itd.

Ako ovo jednog dana kad iseli ostaje njoj u vlasništvu, tada je to zajednička imovina i dijeli se na jednake dijelove.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija