Jump to content

Prava majke nakon razvoda


Dijana1993

Preporučene objave

Poštovani!Nalazim se u jako teškoj situaciji ponajviše financijskoj što mi je ave teže i na izmaku sam snaga.Prije rođenja drugog djeteta koje se dogodilo neoažnjom, vjerovanjem i manipulacijom preko centra za socijalnu skrb podnjela sam razvod braka.Bili smo na savjetovanjima gdje je centar uvidio nekolicinu problema.Naime starije dijete 8 godina tada nije htjelo ici ocu,razlog je bio da je imala velike probleme same sa sobom gdje je plakala i bila depresivna kada se blizila vecer dana kasnije i odlasku njima.Nakon toga centar je odlucio ispitati situaciji gdje su dosli do zakljucka da se otac ne ponasa dobro prema njoj,psuje,ruzno se ponasa,nema uvjete za dijete,dijete je bilo ogorceno.Nakon svega primirio se neko vrijeme mogu reci zavaravao sve nas da ce ae popraviti i eto novoga problema.Useli se u naš stan,odluci radoti za sebe sto mu nije islo od ruke,nervoza,lose ponasanje,bez kontrole,stres..dijete starije nema vremena u kuci dok radim da se poigra sa njom odnos im je katastrofa..Ne pomaze meni kao majci njegove djece u kojem stanu i zivi snama jer njegov nema uvjete ni vodu ni struju vec nam daje na dva puta 500kn i 800kn za citav mjesec.Ne zeli se zaposliti gleda mene kako muku mucim da sve poplacam i radim dva posla.Ponavljam on i dalje ceka 2 godine ceka da posao krene.Ne mice se..I tako dodemo na ove 2 godine to malo dijete sada ima 2 godine koje sam navela u pocetku jos trudnoce.Prestrasno!Ja placam stan 3000kn rezije 1500kn hrana oko 2000 djeca skolarac sa prehranom i boravkom 500kn,troskovi sporta 300,naocale okviri svakih 8mj se mjenjaju kako djete raste tako i dioptrija.odjeca i obuca da ne govorim.Ona sada ima 9 godina,i mlada na nju jos pelene,higijena,odjeca i obuca tu se snadem jos pa poklanjaju ljudi..On kao da nije otac on niej prisutan osim tijelom.Suti,kao samostalni programer igrica zarada nikakva radi projekte godinama ja sama kao majka to vise nemogu sama.Na rubu sam snaga.Alimentaciju u pocetku razvoda nije davao redovno on ima ovrhe,on nema..on nema to je odgovor.A ja dva posla majka da sve placam i osiguram djeci dom,sve sto treba,skolujem.Želim podnjeti razvod ne zelim to vise trpjeti ni ja koja trebam djeci i da radim za njih da im ostvarim sto i koliko mogu,nemogu ustedjeti radi njega 10kn.Otac i majka mi pomognu jer to su troskovi uzasni za jednu osobu.Dali imam pravo traziti centar da mi pomognu sa socijalnim stanom,jer nemogu sama ovo vise podnosit ,nemogu placati stan rezije i sve za dijecu sama.Treba mi hitno rijesenje i pomoc.Hvala Vam od srca. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija