Jump to content

Pomoć


podstanar0000

Preporučene objave

Dobara dan svima pokušać ukratko objasniti svoj slučaj. Tri godine su prošle a još nisam razvedena od supruga. U međuvremenu brinem se sama za dijete bez alimentacije, suprug je stalno po zatvorima. Njegov odnos sa sinom je dobar kad je na slobodi. Optužen je za fizičko nasilje nada mnom prije dvije godine. U kući n kojoj smo živjeli moj sin i ja sa suprugom prolazili smo kroz psiho fizičiko nasilje i od strane bake, za šta sam uredno prijavljivala i centru i policiji. Nitko nikada nije obavio razgovor sa njom . Naime moj suprug jedino šta govori po svim ustanovama da sam luda , a šta drugo može reći, iako radim u školi sa djecom već 15 godina bez ijedne mrlje. Prvog svibnja je u svađi sa mnom iz nemoći uzeo našeg sina otišao u policiju da me prijave za nasilje nad djetetom. Policija i djelatnik centra su ga ispitivali dva sata, nakon čega je moj sin rekao da ga nikada nisam udarila.Dtrašno, ali ok. 22.9 ove godine je ponovio istu radnju odveo sina u policiju jer mu je sin  rekao da sam ga prije godinu dana udarila rukom ali ne zna gdje. Kad ga je odveo u policiju na nagovor policije bez da mene obavijeste bez da obavijeste centar dijete ispituju i  u više navrata govori da ga nisam nikada udarila, da bi nakon nekoliko ponovljenih pitanja rekao da jesam. Od tada mi sljedi kaos. Hapse me i drže 24 sata u pritvoru, zabranjuju prilazak djetetu na 50 metara. šok nema mi djeteta želim se ubiti  uzeli su mi dijete za šta. Imam odvjetnicu ali ničemu se ne nadam dva mjeseca ništa se ne događa. BIlo je prije 7 dana saslušanje oca pred sudom ja i odvjetnica smo došle on se nije pojavio i odgođeno je za 3 tjedna. Ne znam pomozite molim vas, odvjetnica mi je dobra ali je jako zaposlena a ja 24 sata na dan niti spavam niti jedem

uređeno: od Borbena7
Naslov - velika slova
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Borbena7 je promijenio naziv u Pomoć

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija