Jump to content

Nepotpisan ugovor, neisplaćena plaća


joeseljak

Preporučene objave

Poštovani,

Našao sam se u slijedećoj situaciji. "Zaposlio" sam se kod poslodavca, radi se o radu u inozemstvu, prijavio me, odmah se trebalo ići na teren, nismo se vidjeli uživo, teren sam odradio, plaća isplaćena u cijelosti.

Drugi mjesec i kolega se zapošljava, ne potpisujemo ugovor kojeg imamo kao  dokument u digitalnom obliku (ni poslodavac ga nije potpisao), ne stignemo se vidjet s poslodavcem, odrađujemo teren, plaća isplaćena u većem dijelu (bez bonusa koji smo usmeno dogovorili).

3. Mjesec, plaća isplaćena ispod 50%, isplaćeni bonusi od prošlog mjeseca s ptivatnog računa

4. Mjesec, odradili 2 tjedna i uz dogovor s njim otišli doma jer nam se njegov dug prema nama dvojici popeo na 48 000 kn( neisplaćeno prošli mjesec + odrađeno ovoj mjesec)

Trenutno me on još uvijek zove svakih nekoliko dana da će to svaki tren sjesti, ali da je morao zatvoriti firmu uz raznorazne izgovore. 

Postoje li radnje koje mogu pokrenuti da, ako već novce ne vidimo, ne ponovi tako nešto još nekome?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija