Jump to content

Rok za donosenje presude o izdrzavanju


sunce

Preporučene objave

Dobar dan, zanima me koliki je rok za donosenje presude o izdrzavanju? Naime na posljednjem rocistu 28.2.2007. su se advokati dogovorili, rijec je o nagodbi, i sutkinja je rekla da ce donijeti presudu. Moj advokat kaze da je to rok od 30 dana, da li je to tocno? Eto danas je vec 23.3. jos 7 dana...zar je moguce da sutkinja ceka bas posljednji momenat? I nakon izlaska presude, koliki bude rok zalbe i kada ona postane pravomocna? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Je gospođo 30 dana piše u Zkonu ali se to nerijetko otegne na više dana. Ne preostaje vam ništa nego čekati, vjerujte mi na riječ, ne možete ništa nego čekati, a kamoli grintati što sutkinja čeka da donese presudu u zadnji čas?! :lol: Ne ljutute se , ali se vidi da inače nemate posla s našim pravosuđem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sto se tice mog slucaja to je bilo rjeseno brzo. rjesenje o presudi sam imao za 10 dana u ruci,ako si bio na sudu onda znas o cemu se pricalo,i da li su se odvjetnici odrekli zalbe, obicno se rjesenje salje tvom odvjetniku pa ga ti nazovi mozda je vec stiglo.

agent je napisao:

Je gospođo 30 dana piše u Zkonu ali se to nerijetko otegne na više dana. Ne preostaje vam ništa nego čekati, vjerujte mi na riječ, ne možete ništa nego čekati, a kamoli grintati što sutkinja čeka da donese presudu u zadnji čas?! :lol: Ne ljutute se , ali se vidi da inače nemate posla s našim pravosuđem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija