Jump to content

vještaćenje OSI


robertino27

Preporučene objave

Pošto imam 100% invaliditet, te sam primao osobnu invalidninu (OI), imam pitanje vezano za Zavod za vještačenje osoba s invaliditetom. Naime Zavod je krivo napisao dijagnozu, odnosno naveo je potpuno netočne podatke a moju pravu nije uzeo u obzir te sada nakon više žalbi došao sam do suda da se to ispravi. Zbog njihove grešeke ostao i bez OI. Zanime me kako je najbolje napisati žalbu, jer ni na jednu do sada nisu reagirali, tj. nisu ispravili grešku. Svaki put priložim svoje dijagnoze. 

Na koji se zakon pozvati, šta treba napraviti da isprave dijagnoze. 

P.s. osobe s istom dijagnozom imaju pravo na OI. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nemože nitko osim Vas znati o čemu se radi. Morate obrazložit i podkrijepit medicinskom dokumentacijom sve nepravilnosti u nalazu vještaka po kojem su izdana rješenja. Dakle obrazložit nedostatke nalaza kao i po Vašem mišljenju što mislite i tražite da je ispravno a sve prema Uredbi o metodologiji vještačenja.

Bilo bi dobro razmisliti ako je prošlo šest mjeseci od zadnjeg vještačenja predati Zahtjev o inkluzivnom dodatku da se isprave netočni podaci a time i razina oštečenja.

Predpostavljam da sad primate naknadu za pomoć i njegu po Zakonu o socijalnoj skrbi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija