Jump to content

Ne evidentirana javna kanalizacija preko privatne parcele


GPG

Preporučene objave

Poštovani, 

prilikom iskopa za novi objekt temenjem pravomočne građevinske dozvole naišli smo na ne evidentiranu javnu kanalizacijsku cijev-probušena bagerom, koja je vjerojano položena 80-tih godina. Pozvane hitne intervencije, te se od tada društvo odvodnje ne javlja, dva mjeseca, osim da je predmet u radu. Cijev spaja dvije ulice, sljepe. U uvijetima priključenja i u službenim dokumentima, nacrtima ta cijev ne postoji. Prema službenim uvijetima prikljućenja dobivenih od istog društva ja se trebam spojit na jednu od tih ulica na javnu kanalizaciju. Kako cijev prolazi gdje se nalazi budući podrum gradnja je zaustavljena. Osim troškova kašnjena gradnje, susjedi se žale na otpadne vode koje se skupljaju u rupi te smrad. Koja su moja prava, dali mogu tražiti otštetu od društva, te kako ih natjerati da rješe problem, dali ja smijem ukinuti cijev na mojem posjedu? Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija