Jump to content

Pranje Novca


Antisa420

Preporučene objave

Pozdrav,

 

Prije 1 mjesec su mi "upali" u kucu sa nalogom pod akcijom "XBon"

Odradio sam izjave,premjestali su me u 24h Mostar/Nevesinje/Trebinje i tu sam prenocio.Od Nevesinja do Trebinja su me izmlatili pod maskama,zanima me prvo mogu li to ikako sredit nakon mjesec dana,posto nisam vadio ozljedni list jer su mi bliznji rekli da radi maske nema od toga nista..

Iduca me stvar zanima jest kazna.Nisam nikada isao na sud kazneno vec samo 1 za javni red i mir,nisam kažnjeno gonjen,poziv za sud jos nisam dobio te me zanima kako se obraniti.Ja sam bio u dijelu kriminalne grupe u kojoj sam samo isplaćivao novce preko kladionica,znao sam o cemu se radi al nisam imao kontakta sa ostecenim ljudima niti sam znao tko su sta su,samo uplacivao XBonove i isplacivao,zanima me treba li mi odvjetnik ili se mogu sam braniti jer mi ne stavljaju na teret iznudu i prevare kao glavnom liku vec samo pranje novca.Mogu li dobiti najbolje savjete i da li cu se izvuc sa nekom maksimalnom uvjetnom ili kaznom bez zatvora. Lijep pozdrav 

uređeno: od Antisa420
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija