Jump to content

Anonimna prijava


markmat

Preporučene objave

Ispirke ako je krivi podforum

Koju tezinu imaju anonimne prijave? Recimo pozvan sam na razgovor , negirao navode i sto sad dalje?

Pretpostavljam da osoba ne moze dobiti uvid u moj odgovor na prijavu kad je "anonimna"?

Tuzit je ne mogu za klevetu. Sto dalje mogu? Znam o kome se radi.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat , Smarttti je napisao:

Za sto si prijavljen?  Ako nemaju dokaze protiv tebe ni svjedoke prijava ce biti odbijena i tu se prica zavrsava. Ako je anonimna samo mozes nagadjati o kome se radi ali nemozes znati. Jednostavno zaboravi na to i ides dalje. 

Znam o kome se radi ali to je manje bitno. Prijava da radim na crno, sto nije istina itd.iIma ih vise. Uglavnom nit dokaza nit je ista istina. A dobiva li ta osoba izvjesce koje sam ja izjavio? ili neki odgovor na prijavu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 15. 06. 2024. u 11:59, markmat je napisao:

Ispirke ako je krivi podforum

Koju tezinu imaju anonimne prijave? Recimo pozvan sam na razgovor , negirao navode i sto sad dalje?

Pretpostavljam da osoba ne moze dobiti uvid u moj odgovor na prijavu kad je "anonimna"?

Tuzit je ne mogu za klevetu. Sto dalje mogu? Znam o kome se radi.

Hvala

Mala (ne pomoc) - prije 1.godinu susjeda mi zvala s kojom sam u svađi, policiju da citiram sto su rekli da me optuzuje da radim nasilje svaki dan doma tj da udaram oca od 74.g. 

Policija ulazi ,pregledava sve svi mirno sjedimo .. Anonimno kazu (iako je fora sto sam se cula u ulazu dok im je prodavala fore jer je vikala). Isla sam na ispitivanje , i otac ,i majka - u policiji . Htjela sam dic privatnu do neba da tako kazem - ali ne,drzali su se anonimno da je .

Jedino sto mi je nas poznati odvjetnik rekao trebala sam preko sudova traziti snimku poziva njenog kad vec znam da je ona (nisam ) - ne znam ni jel on u pravu .

Ugl - ne nema nista anonimno valjda mozemo svako -svakog i nikome nista koliko sam ja tad shavtila . 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija