Jump to content

Optužba za krađu


Lilicrazy113

Preporučene objave

Dosla sam u Bipu po torbu koja mi se svidila i u vise nsvrata sam dolazila da vidim dali je prodana.Da bi u tom trenu trgifkinja javno dakle u trgivini me napala da sam ukrala parfem i da oni imaju snimke...Ja sam ostala ono paf...dakle tjedan dva prije sam isla po boju za kosu i gledala parfeme za poklon i takodjer se dvoumila jer sam takva po 100put se ponekad vracam gledam dok odlucim..taj parfem je bio samo 1 i dok sam se razmisljala hocu necu sam ga drzala sa sobom...da bih ipak odustala i vratila ga na policu gdje su stajali neki drugi parfemi jer ponavljam taj je bio samo 1...I ona me javno je tako optuzila kao da je kutija prazna i da platim ili ce me prijavit.Ja i dalje u soku imam 50god i MS i jos 15 dijagnoza em me sramota od ljudi koji su tu bili trenutno...maaa uzaas.Nikad u zivotu zvaku nisam ukrala ni ko djete al ovooo.Dakle imaju snimku i da vracam parfem al je kao prazna kutija.Molim mogu li oni mene sa tim prijavit i ako me prijave dali policija dolazu doma odmah?Imam dvoje malidobne djece a i nikad u zivotu se nisam osramotila za tako sto.Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa upravo to govorim.Ponavljam oni imaju kao snimku ali ja parfem na toj snimci vracam na policu...a dalje neznam niti me zanima.Molim kako nemam nikakva iskustva sa ovskvim stvarima zanima me mogu li oni zaista na osnovu toga da me prijave?Bez obzira na to sto cu ja dokazat da nisam kriva ne zelim da me sramote i da mi policija dolazi doma.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma ja se tresem cjeli dan kazem imsm MS i dijsbetes i tahikardiju depresiju i jos 10 koje kakvih dijagnoza i koma zivot i onda sad jos to dozivim tu sramotu jsvno u trgivini i jos se sva tresem hoce li mi policijs doc kuci.Mozes ti dokazat da nisi kriv al dzaba kad te tako osramote pred djecom i sudjedima i svima u mslom gradu.Tsko sam prosla jednim u plodinsma u torbi mi bio vosak za kosu kupljen tjedan prije koristen sto se vidilo i na izlszu meni pisti...ajd nazad torbu da vide...ja istresem i eto ga vosak u kutijici i vidi se fali da je koristen..al unutra u poklopcu ta plastika kojaaaaa uopce nije svirala kad sam kupila tjrdan prije.Joooj sramote puno ljudi one se sjatile gledsju me svi ko lopova i srecom ja nadjem racun u jakni hvala Bogu nisam bacila bas taj od proslig tjedna i vosak kuplje.Al dzaba kazem to masa ljudi se sjatila gleda kad pisti im taj alarm.Nisu mi se ni ispricali...a ja nisam vise godinama htjela ic u plodine.I opet ponsvljam dzaba covjeku i dokazat da nije kriv ako te osramote javno a i ako su oni ubedjeni ksko si ti kriv a tko zna ko moze bit kriv.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja se jos uvjek tresem.Nisam nikad bila u ovakvoj situaciji.Samo me zanima mogu li me prijavit na osnovu snimke ssmo zato sto se na njoj vidi da spomenuti parfem gledam uzimam i kasnije vracam i idem na kasu platit ostalo sto sam uzela.Nemam pojma kako to ide mozu li bit zato osumljicena?Boze sto me snadje.Pa nesmijes vise ni da gledas valjd po trgovini ili ds se dvoumis i vratis nest ak odustanes a da ne ispadnes sumljiv.Jos me izlozit sramoti takvoj

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • drot13 je promijenio naziv u Optužba za krađu

Nemate se sta tresti . Ja sam imala 20.godina kad me u dm.napala da sam ukrala nakit da me vidjela na ekranu .. Ugl.uzasno napadanje. Ni maknula se nisam gdje je ona htjela - zvala sam sama sebi policiju koji su dosli za 10 minuta . Nema nista djelatnica za pokazat (naravno). Mirna sam osoba ne svadjam se  - ali na takvo zovem sama sebi policiju kao sto sam i zvala . Nisam tuzila nista . Iako sam 3 mjeseca bila u stresu a i sad kad se sjetim .  Jel nije neko iznos da vas tuze za kradju - to ne znam neka odgovori neko ko ima znanja..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije Vaš slučaj usamljen. Mojega prijatelja u jednom centru zaskočio je zaštitar optuživši ga pred mnoštvom ljudi da je ukrao kaugumu, koju drži u đepu hlača.  Prijatelj se nije uspaničio već tražio dolazak policije, koja je ustvrdila da je zaštitar lagao, kaugume u đepovima nije bilo. Još jednom ljudska povarenost na djelu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zašto pokvarenost? Ljudi kradu, zaštitari paze, a nekad i dođe do greške.

Zašto uopće u ovakvoj situaciji zvati policiju? Pokažeš im džepove i ideš doma.

Meni se dogodilo slično nekoliko puta (razni dućani). Otišao sam sa zaštitarima u ured, pokazao što imam u džepovima i torbici, i to je to. Uvijek su bili pristojni i nije bilo nikakvih problema, imaju pravo sumnjati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija