Jump to content

Stručni ispit u osnovnoj školi


boriva

Preporučene objave

Po zvanju sam magistra primarnog obrazovanja. Prije sedam godina bila sam na stručnom osposobljavanju u jednoj osnovnoj školi. Nakon toga prijavila sam stručni ispit i položila nastavni sat. Još mi je ostao esej i usmeni. Nakon toga više nisam radila u struci. Željela bih položiti stručni, ali mi je pedagoginja iz škole u kojoj sam bila na stručnom rekla da me oni nisu dužni prijaviti. Nigdje ne mogu saznati informaciju kako da prijavim taj stručni. Molim pomoć...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 15 sati , boriva je napisao:

Po zvanju sam magistra primarnog obrazovanja. Prije sedam godina bila sam na stručnom osposobljavanju u jednoj osnovnoj školi. Nakon toga prijavila sam stručni ispit i položila nastavni sat. Još mi je ostao esej i usmeni. Nakon toga više nisam radila u struci. Željela bih položiti stručni, ali mi je pedagoginja iz škole u kojoj sam bila na stručnom rekla da me oni nisu dužni prijaviti. Nigdje ne mogu saznati informaciju kako da prijavim taj stručni. Molim pomoć...

A da nazovete jedino tijelo na svijetu koje provodi te ispite i ima naznačene telefone za kontakt? Koliko se sjećam potrebna je Tiskanica SI-3 i dokaz o uplati.

https://www.azoo.hr/strucni-ispiti/

https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2003_05_88_1135.html

uređeno: od gala385
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija