Jump to content

Diskriminacija


Mani94

Preporučene objave

Poštovani,

Proslu srijedu sam razgovarao s svojim voditeljem o mom napredovanju unutar firme, ali receno mi je da nema mjesta nigdje osim tu di jesam trenutno i ja sam na to odgovorio da imam razgovor za posao s drugom firmom i ako bude pozitivno da cu ih obavijestiti.Nakon razgovora u cetvrtak dobivam mail da se pismenim putem izrazim za otkaz i isti taj daj direktor firme pise svima nama da ce biti regres u iznosu od 400E i da ga nece dobiti samo onaj ko je u otkaznom roku.Petak svi dobivaju osim mene i zovem svog nadređenog da vidim zasto ja nisam dobio i odgovor glasi : " ti si najavio da ides u drugu firmu i zasto bi firma tebi dala regers ako odlazis".

 

Ja nisam rekao da odlazim niti sam pismenim putem napisao da dajem otkaz, smatram da je ovo bio samo osobni stav mog nadređenog da ne dobijem regres.

 

Da li ja ovdje mogu išta poduzeti ili ne?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 6 sati , Mani94 je napisao:

Poštovani,

Proslu srijedu sam razgovarao s svojim voditeljem o mom napredovanju unutar firme, ali receno mi je da nema mjesta nigdje osim tu di jesam trenutno i ja sam na to odgovorio da imam razgovor za posao s drugom firmom i ako bude pozitivno da cu ih obavijestiti.Nakon razgovora u cetvrtak dobivam mail da se pismenim putem izrazim za otkaz i isti taj daj direktor firme pise svima nama da ce biti regres u iznosu od 400E i da ga nece dobiti samo onaj ko je u otkaznom roku.Petak svi dobivaju osim mene i zovem svog nadređenog da vidim zasto ja nisam dobio i odgovor glasi : " ti si najavio da ides u drugu firmu i zasto bi firma tebi dala regers ako odlazis".

 

Ja nisam rekao da odlazim niti sam pismenim putem napisao da dajem otkaz, smatram da je ovo bio samo osobni stav mog nadređenog da ne dobijem regres.

 

Da li ja ovdje mogu išta poduzeti ili ne?

Imate pravo na isplatu samo ako je regres točno definiran u vašem ugovoru ili pravilniku o radu. Pretpostavljam da se radi o privatnoj ''firmi'' pa je za zaključiti da nije definiran i da odluku o isplati regresa direktor donosi za svakog zaposlenika zasebno.

 

''neće ga dobiti samo onaj tko je u otkaznom roku'' - vi niste u otkaznom roku.

 

Zamjerili ste se nadređenima flertanjem s odlaskom u drugu firmu te vam na taj način pokazuju mišiće. Sami sebi ste uvelike naštetili s najavom mogućeg odlaska.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , zvonkoilibranko je napisao:

Imate pravo na isplatu samo ako je regres točno definiran u vašem ugovoru ili pravilniku o radu. Pretpostavljam da se radi o privatnoj ''firmi'' pa je za zaključiti da nije definiran i da odluku o isplati regresa direktor donosi za svakog zaposlenika zasebno.

 

''neće ga dobiti samo onaj tko je u otkaznom roku'' - vi niste u otkaznom roku.

 

Zamjerili ste se nadređenima flertanjem s odlaskom u drugu firmu te vam na taj način pokazuju mišiće. Sami sebi ste uvelike naštetili s najavom mogućeg odlaska.

Greska je sto sam spomenuo razgovor u drugoj firmi te samim time sam se pokopao, gadan osjecaj je nakraju ali dobra lekcija za ubuduce.

Hvala Vam na odgovoru.

Lp,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Naučite da o svojim planovima uvijek šutite. Govori Vam osoba koju je naivnost i vjera u ljude i otvoreno pričanje o sebi dovelo do otkaza i gubitka prava na burzi, bez otpremnine, nakon više od 30 godina neprekidnog vrijednog rada.

Znači, svoje planove, financijsko stanje, ideje, uspjehe i neuspjehe, čuvajte za sebe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija