Jump to content

Nalog za provjeru novca MUP ?


Leona9

Preporučene objave

Molim ako neko zna . Ispitivanje u policiji o porijeklu novca i dokazi ,sve 5 nema problema jer je veća svota . Samo molim informaciju dali inspektor ima pravo pitati i s kojom namjerom," na sto  cu potrositi taj sav novac ?" Dakle citiram gospodina doslovno. Zapisano sve u policiji ostalo .

Ili je sumnja da nesto podupirem npr terorizam ili sta god pa zato pita i pise -na sta cu potrositi.nemam pojma eto razmisljam razloge ... Hvala lijepo ako neko odgovori.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Zna li neko kada MUP pozove na razgovor,dakle sumljiv je novac bio svota, od početka do kraja -banku izvod je imao na razgovoru moj racun stanje i sve pokazao  . Rijeseno sve od kuda je novac ,legalno . Dali MUP mora imati i meni pokazati nalog da je trazio iz banke sve izvod ,ili ti moram zatražiti "svoju" banku kopiju naloga bar ? Potpisala se nisam nigdje na ispitivanju o tome,ali pitanja brdo je pisao.

Ako sam pogriješila temu oprostite no financije su u pitanju pa sam tu temu stavila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je sve riješeno onda je ok.

Ako su gledali/dobili izvod od računa morali su imati nalog jer im banka ne bi dala izvod od računa.

Naravno da je bilo puno pitanja jer su radili svoj posao profesionalno i samim time zatvorili predmet.Možda im je netko "dojavio" da je puno love na računu pa su išli u provjeru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 8 sati , sivko je napisao:

Ako je sve riješeno onda je ok.

Ako su gledali/dobili izvod od računa morali su imati nalog jer im banka ne bi dala izvod od računa.

Naravno da je bilo puno pitanja jer su radili svoj posao profesionalno i samim time zatvorili predmet.Možda im je netko "dojavio" da je puno love na računu pa su išli u provjeru.

Naljepse Vam hvala za svako slovo .. rijeseno je sve . Cudno mi da na ispitivanju nije mi pokazan ni jedan nalog (gospodin je imao liste na stolu od banke ..).  Nisam se sad ni sjetila pitati "molim vas ,imate li nalog " .

Naravno profesionalno je i rijeseno sve .

Hvala jos jednom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija