Jump to content

jeli kasno ili?


nobru

Preporučene objave

pozdrav. Jeli kasno traziti mirovinu kao branitelj za ptsp? Imam zdravstvenih problema jos od 1994. godine. Povisena temperatura, jaki zeludcani problemi(kronicni gastritis), nesanice, losi snovi, slaba koncentracija i u zadnje vrijeme drhtanje ruku. Slabo sam posjecivao doktora jer nisam zelio da drugi misle da vijam mirovinu ali mozda bih trebao. Zlatar sam i sve ovo mi jako otezava posao. Sudjelovao sam u ratu od 11.1991. te i 1995. u oluji. 1991. imao sam 18 godina i 6 mjeseci. Imam cin Narednika i cijeli sam rat proveo na prvoj crti kao izvidjac. Trazim savjet. Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prijatelju !Premalo podataka za neke pravne svari.Ovo što si napisao više je za psihijatre,nego za ljude koji su ti pravno i svojim iskustvima spremni pomoći.Znači prva stepenica ti je dobiti dijagnozu,koju ti može dati samo liječnik specijalist.I naravno dokaz da je bolest posljedica D.R.Moraš biti uporan i imati kontinuitet liječenja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Puno hvala na odgovoru Flak. Razumijem sto hoces reci. Procitao sam da je zadnji rok bio 31. 12.2006. pa me zanimalo imam li uopce pravne osnove traziti bilo sto ili sam totalno zakasnio. I tako su mi svi rekli da sam idiot sto to odavno nisam trazio. Hocu li biti jos veci budem li to pokusao sada? I kakve su mi uopce sanse. Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nobru je napisao:

Puno hvala na odgovoru Flak. Razumijem sto hoces reci. Procitao sam da je zadnji rok bio 31. 12.2006. pa me zanimalo imam li uopce pravne osnove traziti bilo sto ili sam totalno zakasnio. I tako su mi svi rekli da sam idiot sto to odavno nisam trazio. Hocu li biti jos veci budem li to pokusao sada? I kakve su mi uopce sanse. Pozdrav

Pusti priče.Moraš ići kod liječnika i nastavit liječenje.Zdravlje ti je u pitanju.Posebno sto ti se događaju simptomi koji te sprečavaju u obavljanju posla.Znam masu prijatelja koji su zakasnili sa predajom zahtjeva za priznavanje statusaHRVI-a i svima sam savjetovao da se nastave liječiti ,bez obzira na rok.A postoji i velika mogučnost da se taj rok produži..A znam i dosta kolega koji nisu uspjeli ostvariti status HRVI-a, ali su otišli u mirovinu po ZOPHBDR.Zato nobru prvo kod psihijatra po nalaze i mišljenja,skupljaj dokumentaciju i u krajnjem slučaju ti možeš otići u mirovinu i bez statusa HRVI-a.I naravno da imaš pravne osnove.Opet kažem,moraš skupiti nalaze,otvorit bolovanje.I moj ti je savjet da ideš samo s PTSP dijagnozom jer to jedino priznaju.Dakle nikakve ,gastritise.alkoholizam i takve stvari.Dakle vadi ratni put ,nalaze psihijatra i psihologa i otvori na osnovu toga bolovanje.Želim ti puno sreće jer objektivne šanse postoje.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija