Jump to content

Kupnja nekretnine-pitanje??


Zip

Preporučene objave

Nije moj slučaj pa neznam detalje ali priča ide ovako:

 

Dvoje gerijatričara prodaje kuću, danima ju prodaje i ne uspije prodat, napokon im naiđekupac koji pristaje na cijenu i odlučuje se kupiti kuću ali mora realizirati stambeni kredit!!!

 

I tu sad počinje neopisiva peripetija oko papirologije, gerijatričari bi prodali kuću ali da kurcem ne mrdnu na rješavanju nekih neispravnosti, međa, gruntovnica, razne potvrde, imaju neku odvjetnicu, čak ni ona ne može izaći na kraj sa lijenošću prodavatelja-gerijatričara, koji cendraju na svaki qrac kad trebaju izvuči neku potvrdu koju samo oni mogu dobit!!t

 

Moje pitanje se odnosi na predugovor, koji je banka zatražila prije isplate novca!!

Taj predugovor je popunila ta famozna odvjetnica i uzela nekih 1500 kuna za to, da bi u banci nakon par dana zaključili da ne štimaju neki članci 3 i 4 u tom ugovoru, pa kažu ili može biti članak 3 ili može biti članak 4??? :-?

Moram napomenuti da su primili predugovor bez primjedbi, nakon par dana im je to došlo valjda iz guzice u glavu!!!

 

Sad mene zanima da li to popunjavanje predugovora košta uopće toliko??

Da li uopće treba koštat??

I što napavit sad s tim ugovorm koji ne odgovara banci??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija