Jump to content

Kazna za parking


bands

Preporučene objave

Prije pola sta na vjetrbranskom staklu našao sam kaznu za parking u iznosu od 250 kuna, vozilo sam parkirao u ulici između zgrada kod ekonomskog fauklteta gdje parkiram već godinama, nažalost kasno sam skužio da se sada i tamo naplaćuje parking.. nije li to malo bezobrazno, prek noci stavimo znakove i automate, koje uopće nisam skuzio, automatski tamo parkiram i to godinama, jer znam da uvijek ima mjesta, mjesto nije bas ni frekventno, između zgrada je itd.- Kome se mogu obratiti i kakve su šanse da će netko uvažiti razloge, te što ukoliko se kazna ne plati, rok je 8 dana, a ne znam hoću li imati novaca!

 

Baš sam ljut! I zato neću glasati za sdp-jer sam dobio kaznu za parkiranje, da.. zbog Bandića! :(

 

 

kome da se obratim i kazem sto je bilo!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možda ima nade, ali sve ovisi o tome koliko je dugo vozilo bilo tamo nakon što je uspostavljena naplata.

Naime, čim prije treba otići u Zagreb parking ili koje već tijelo određuje naplatu te provjeriti, moralo bi postojati rješenje kojim se određuje da se od toga i toga dana u tu ulicu uvodi naplata.

Pa ako je to zbilja bilo dan ranije, možda bi mogli proći "nisam znao ni mogao znati"..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija