Jump to content

Bivša žena - luđakinja...


Captain

Preporučene objave

Kao prvo molim da luđakinja u naslovu ne shvatite kao uvredu jer neznam više kako bih to nazvao. Rastali smo se prije 4 godine. Dolazim po djecu redovno, alimentaciju plačam redovno. Prilikom dolaska po djecu ona i njeni roditelji čak su me i fizički napadali sve dok nije sud konačno odreagirao ali sve je na županijskom i to traje i traje... Nakon presude općinskog kratko je bio mir a onda je opet počelo. Sada nema fizičkih napada ali provokacije su redovne, uvrede preko telefona, prijetnje, prijetnje da će mi raditi sr...e na poslu (prije je i to radila), manipuliranje djecom, djeci napuni glavu svojim prićama tako da me psuju preko telefona kad ih nazovem i još štošta drugo. Prijavljivao sam, slao dopise Centru za soc. skrb i nitko joj ništa nemože (i neće). Život mi je s njom bio pakao a sad je više neizdrživo, gubim se, gubim razum jer nigdje nevidim izlaz, nikome se više nemam za obratiti za pomoć. Pomozite

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija