Jump to content

javiii see!


gizmmo

Preporučene objave

ljudi gdje ste svi nestali?

znam da uživate u blagdanskom raspoloženju :cager:

ja sve dublje tonem u očaj i uviđam da nemam pojma i da ne stignem ništa. dok čitam sve to još i nekog vraga kužim i ima mi smisla (manje više), al kad trebam o nečemu nešto samostalno reći - katastrofa. ko da prvi put u životu učim. il sam ja malo retardinjo :tupan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

znam kak ti je, ja isto ne mogu, al se prisiljavam i onda mi ništa ne ostaje u glavi. ne mogu reći da ništa ne znam, ali mislim da je daleko od onoga da se prođe. al vi ljudi još imate cajta, a ja sam uskoro na električnoj stolici.

a posebni dio neću stići ni pročitat, možda uspijem samo naj najosnovnije škicnut

:cita:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Herr Piksi i Frau Gizz, ne znam šta da vam rečen osim da duboko suosjećam z vama.

Sad evo upravo ponavljam Utsav i nema šanse da zapamtim definiciju pučkog pravobranitelja, ne znam nabrojat ni osonovne zadaće Precednika, Sabora.... Siđoh s uma, majke mi.

 

A EU, to nisam ni pošnjofala kak se spada, samo pročitala i odma mi se zavrtilo u glavi od onih ugovora.

 

Znate čeg je mene strah; da ne ulete s nekim "aktualnim" pitanjima stila "Koji je cilj slovenskog predsjedanja EU?" ili "koji je novi ministar pravosuđa?!" Ha-ha! :tilt:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija