Jump to content

Pripravnik dipl.oec


barbara28

Preporučene objave

Diplomirani sam ekonomista te sam radila kao pripravnik 10mj i raskinula ugovor nezadovoljna radom i stručnim osposobljavanjem (recepcija hotela!).

Nakon toga sam radila poslove SSS.

Sad se pojavio natječaj za pripravnika na godinu dana u jednoj firmi pa me zanima jesam li u igri?

 

Ipak sam odradila samo 10 mjeseci. Dali je zakonom regulirano da pripravnički staž traje 1 god ili može trajati više?

 

U mom slučaju 10mj +12mj.?

 

Mogu li nekako dokazati da i za vrijeme pripravničkog staža nisam radila posao za koji sam stručno osposobljena već posao SSS?

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Koliko mi je poznato pripravnički staž za VSS traje 16 mjeseci.

Osoba koja je već radila pripravnički, a nije odradila svih 16 mjesci, odnosno stekla uvjete za polaganje državnog stručnog ispita, može se ponovno javiti na posao za pripravnika.

Dakle netko može biti pripravnik 11 mjeseci, dati otkaz, pa se zapiosliti ponovno kao pripravnik u nekom drugom tijelu i ispočetka stjecati uvjete za državni ispit.

 

Međutim kada skupi dovoljno radnog staža s uvjetima za državni ispit, ne može se više javjati na poslove za pripravnike/vježbenike

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija