Jump to content

Jadransko osiguranje


Black_Knight

Preporučene objave

Imam jedno pitanje,koje je u svakom slučaju po meni smiješno,tj.žalosno.Kolega i ja smo se sudarili,tako što je on ušao u moj trak i meni oduzeo prednost.Budući da se znamo dugi niz godina,nisam htio zvati policiju da on ne dobije kaznu,već smo se dogovorili da ćemo napisati Evropsko izvješće u njegovom osiguranju buduću da je on kriv.To smo i napravili,uredno u osiguranju,on je potpisao da je kriv,sve smo objasnili kako se to dogodilo etc.Nakon nekog vremena sam dobio kući ODBIJENICU od njegovog osiguranja s obrazloženjem da nemam PRAVNE OSNOVE za potraživanje odštete.Ne vidim razlog odbijanja našeg zahtjeva,jer je on sam potpisao i izjavio da je kriv,a imamo i svjedoke! Nadalje,da izađem kolegi u susret,ulažem prigovor na to rješenje,te mi u osiguranju govore da će mi stići kući odgovor.Prošlo je više od mjesec dana od kako smo se sudarili,a ja sam i dalje vozio polupan auto,dok mi nije pukao film,te sam odlučio ih nazvati.Danas sam ih nazvao,te mi je Procjenitelj štete rekao da mi nikakav odgovor nije trebao doći na uloženi prigovor,već za to vrijedi onaj stari!?Za koga on mene smatra,mislim da je kameno vrijeme iza nas!Napominjem da sam i sam apsolvent pravnog fakulteta,ali mi treba savjet od iskusnijih od mene!Ne volim nepravdu,i izrazito mi je krivo kako se PROCJENITELJ ŠTETE odnosio prema meni,stoga moje je pitanje DA LI TREBAM TUŽITI OSIGURANJE,NA TEMELJU ČEGA I AKO TREBAM KOJU ODŠTETU TREBAM TRAŽITI?Unaprijed zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

???

Pa ne može ti procjenitelj odbiti odštetni zahtjev.

Imaš dopis od Jadranskog tko je u potpisu, referent, likvidator, dipl.iur...?

A sam si možda dao odgovor, ne možeš ti potraživati odštetu za očev auto, jer šta oni znaju tko si ti njemu, moga sam se i ja pojaviti tamo.

Nek ti otac ode i to ispravi.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija