Jump to content

rješavanje slučaja


nino4

Preporučene objave

može li mi netko pomoći kome se treba obratiti za sljedeći slučaj.Tata mi je poginuo , majka ostala nasljednik stana .Problem sljedeći : ostao je otkup stana još par godina , stan se vodio na diokom d. d. u stečaju.Firma više ne postoji stečajni postupak je odavno završen, mjesečne uplatnice dolazu na državni proračun R.H. Kome se obratiti za SREĐIVANJE PAPIRA , uplatnice dolazu na pokojnika , u gradu Splitu , FINI, na poreznoj upravi nitko ne zna tko je nadležan za sređivanje papira. Je li nadležno ministarstvo financija u Zagrebu ili netko treći ?Molim konkretan odgovor jer ne znamo koliko nam je ostalo još za isplatu te nas interesira kome se javit za sređivanje papirologije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 godina kasnije...
može li mi netko pomoći kome se treba obratiti za sljedeći slučaj.Tata mi je poginuo , majka ostala nasljednik stana .Problem sljedeći : ostao je otkup stana još par godina , stan se vodio na diokom d. d. u stečaju.Firma više ne postoji stečajni postupak je odavno završen, mjesečne uplatnice dolazu na državni proračun R.H. Kome se obratiti za SREĐIVANJE PAPIRA , uplatnice dolazu na pokojnika , u gradu Splitu , FINI, na poreznoj upravi nitko ne zna tko je nadležan za sređivanje papira. Je li nadležno ministarstvo financija u Zagrebu ili netko treći ?Molim konkretan odgovor jer ne znamo koliko nam je ostalo još za isplatu te nas interesira kome se javit za sređivanje papirologije.

 

 

 

Molim pomoć jer imam sličan slučaj.

 

Stan je od propale firme Diokom koja je završila u stečaju.

 

Mjesečne uplate za stan smo uplaćivali u državni proračun.

 

Uplatili smo cjelokupni iznos otkupa stana u držani proračun.

 

Kome se obratiti za potvrdu da je stan isplaćen??

 

Bez toga ne mogu otići na Zemljišnik.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

Pozdrav!

Vidim da su ovo stari postovi, al možda ipak netko odgovori. Da li ste našli neko riješenje za ovaj problem?

Kod nas je manje-više identična stvar; uplaćujemo već godinama (moji roditelji), al ne znamo točno kome (osim da se radi o državnom proračunu). Do 1996. se uplaćivalo Diokom Holding d.O.o. koji je slao godišnje izvješće, ali otada ništa.

Ako netko ima kakvu ideju gdje pokucati, molim vas pomozite. :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija