Jump to content

Police osiguranja i sudovi


pimpo215

Preporučene objave

Poštovani svi,

 

postavio bih Vam par pitanja pa se isto tako veselim Vašim savjetima i odgovorima ;-) .

 

1. Stradao sam kao pješak na autobusnoj stanici kada je automobil sletio na stanicu i mene.

2. Odvjetnik je aganžiran ali sad sam u inozemstvu pa se sjetio nešto pitati a do njega ne mogu doći. Zanima me naime slijedeće:

U to vrijeme sam studirao i radio putem SC-a pa sam isto tako bio i osiguran. To su one police sa najmanjom rentom pa me zanima jel oni isplaćuju po postotku invalidnosti ili kako? Riječ je o CO pa mi nekako lakše jer je vozačevo osiguranje Jadransko :-(.

3. Kaže mi seka da mi je doma na adresu došao poziv za glavnu raspravu u traženju odštete i kao tamo moram doći sa potvrdom o imovinskom stanju. Znam da mi je odvjetnik podnio tužbeni zahtjev, da sam dao kn za vještačenje ali nisam vještačen pa me zanima kaj će tamo biti? Donest će odluku o visini odštete ili što točno? To me sad najviše zanima:-).

4. Ako je tužbeni zahtjev podnešen na recimo 150tkn, taj iznos na kraju tko odlučuje, vještak ili tko?

 

Hvala Vam unaprijed na odgovorima.

 

Saša

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija